Про компанію

Декоративні рослини і плодові дерева, листяні і хвойні, чагарники, троянди, ліани, декоративні трави і все різноманіття і багатство флори кримського півострова представлено в Дослідному господарстві "Приморське".

Дослідне господарство "Приморське" вже близько 50 років займається розмноженням і вирощуванням нових видів, сортів і форм рослин селекції та інтродукції Нікітського Ботанічного Саду, Національного Наукового Центру, розробкою сучасних промислових технологій з вирощування посадкового матеріалу.

Ми спеціалізуємося на продажу різноманітних видів рослин, контролюємо умови для нормального розвитку і росту рослин, до яких відносяться повітря, світло, вода, поживні речовини. Це - багатолітники, троянди, чагарники, листяні, хвойні (саджанці сони), плодові дерева, ліани, верес, декоративні трави 
Тут Ви також можете купити саджанці великих дерев, серед них зимуючі у нас хвойні породи.  

Як відомо, дерева і чагарники висаджують на багато років, і тому правильний підбір видів, порід і форм рослин для озеленення в тих чи інших районах на певних земельних ділянках, проведення необхідних підготовчих робіт перед посадкою, і нарешті сама посадка, є важливими і відповідальними заходами , від виконання яких залежить успіх озеленення та її майбутнє.

 Тому дослідне господарство "Приморське" з усією відповідальністю вже близько 50 років займається вирощуванням різноманітних порід і форм рослин для озеленення Ваших садових ділянок.

Торгівля саджанцями великих декоративних дерев в Україні здійснюється з приходом перших заморозків і до самої весни, а контейнерними деревами - з весни до заморозків.

 
 

Контактна особа

Контакти

Декоративні рослини: хвойні, листяні дерева, чагарники, квіти - Дослідне господарство Приморське
(основний офіс)

98542, Україна, АР Крим, Партеніт, вул. Морська, будинок 22
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create